ضوابط ارسال مطلب در انجمن های مشاوره حقوقی

نمایش 1 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #34877
   لوگوی قضاوت آنلاینمدیر
   • مدیرکل انجمن
    تاریخ عضویت: 2015/09/03

    عضو محترم انجمن

    ضمن خوش‌آمدگویی ورود شما به انجمن های مشاوره حقوقی قضاوت آنلاین، به اطلاع می رساند، طرح سئوال حقوقی، ارسال مقاله، بیان نقد و پیشنهاد و پاسخگویی به تاپیک های ارسالی‌ دیگر اعضای انجمن، آزاد می باشد لکن برای حفظ نظم مطالب و رعایت حقوقی دیگران، رعایت شرابطی که در این تابیک بیان گرددید.

    آشنایی اعضای انجمن با مقررات بیان شده، موجب پرهیز از مواجهه شدن با اخطار مدیر، حذف نام کاربری و ویرایش مطالب ارسالی می شود که به این جهت رعایت این مقررات از سوی تمامی اعضاء الزامی است.

     

    .

    امتیاز شما به مطلب

    جستجوگر انجمن‌های مشاوره حقوقی
   • #37406
    لوگوی قضاوت آنلاینمدیر
    • مدیرکل انجمن
     تاریخ عضویت: 2015/09/03

     ضوابط ارسال مطلب در انجمن های مشاوره حقوقی

     1. در انجمن «ثبت نام» کرده و «وارد حساب کاربری» خود شوید.

     2. قبل از ارسال هرگونه مطالب، با استفاده از جستجوگر معمولی و یا پیشرفته انجمن و نیز جستجوگر گوگل در قسمت بالایی منوی اصلی سایت مطمئن شوید که پیش از شما کاربر دیگری در ارتباط با آنچه قصد ارسال آن را دارید، مطلبی ارسال ننموده باشد. در صورت منفی بودن جستجو، اقدام به نوشتن و ارسال مطلب نمایید. برای آشنایی با نحوه طرح سئوال حقوقی و مشاوره قضایی پست «ضوابط طرح پرسش حقوقی» را مطالعه نمایید.

     3. قبل از  ارسال مطلب «انجمن مناسب» خود را تعیین نمایید و از ارسال آن در انجمن‌ غیرمرتبط با مطلب خودداری مایید.

     4. قبل از نوشتن مطلب در بخش بالایی ویرایشگر برای مطلب خود «عنوان مناسب» درج نمایید. عنوان موضوع باید متناسب با مطلب ارسالی بوده و رابطه مستقیم با آن داشته باشد.

     5. برای نوشتن مطلب از ویرایشگری که در انجمن قرارداد استفاده نمایید. این ویرایشگر تنها در هنگامی که وارد هریک از انجمن‌ها شوید، برای شما فعال می شود و به شما امکان می دهد تا بتوانید مستقیماً اقدام به نوشتن و ارسال مطلب نمایید.

     6- اگر علیرغم «ثبت نام در انجمن» و نیز «ورود به حساب کاربری» امکان نوشتن و ارسال مطالب را ندارید، به دلیل آن است که شما در بخش دسته‌بندی موضوعی انجمن قرار دارید. این دسته‌بندی‌ها صرفاً‌ برای نظم و ترتیب انجمن‌ها ایجادشده و به همین جهت نمی‌توانند حاوی موضوعاتی باشند. برای ارسال مطالب به یکی از انجمن های مورد نظر مراجعه کنید.

     7. در صورتی که مایل به ارسال مطلب از سایتی می‌باشید، حتماً نام سایت و لینک صفحه‌ای که مطلب از آنجا اخذ شده را به صورت هایپرلینک به عنوان منبع در انتهای مطلب ارسالی درج نمایید و اگر مطلب توسط شخص خاصی به عنوان نویسنده آن نگارش یافته باشد، علاوه بر ذکر نام سایت به کیفیت ذکرشده، نام نویسنده آن را نیز در ابتدای مطلب ذکر نمایید.

     8. بعد از اتمام نوشتن مطلب و قبل از ارسال آن، باید در بخش پایینی ویرایشگر برای آن حداقل سه و حداکثر پنج کلمه کلیدی مرتبط با مطلب ارسالی که با علامت کامای انگلیسی , از یکدیگر جدا می‌شوند را به عنوان «برچسب‌های مناسب» مطلب وارد کنید. این کلمات نقش بسزایی در اندیکس مطلب شما در گوگل دارند، پس در انتخاب آن‌ها و انطباق با مطلب ارسالی نهایت دقت را به عمل آورید.

     9. استفاده از کلمات رکیک و نامناسب اعم از از این که خطاب به شخص یا اشخاص معین یا نامعین باشد، ممنوع است.

     10. نوشتن، ارسال هرگونه مطلب یا عکس و صوت و ویدیو مرتبط با سیاست و بحث و گفتگو راجع به آن در انجمن ممنوع است.

     11. تبلیغ نام، معرفی و فعالیت مراکز و مؤسسات حقوقی و مشاوره، وکلای دادگستری، وب سایت‌های حقوقی به ویژه که دارای فعالیت موازی با سایت قضاوت آنلاین و انجمن‌های مشاوره حقوقی آن باشند و همچنین تبلیغ معرفی سایت‌های غیرحقوقی یا فروش محصولات آن ها در هر قسمت از تاپیک‌ یا پاسخ اعم از عنوان، محتوی، امضای اعضاء و غیره، بدون هماهنگی سرپرست کل انجمن‌های مشاوره حقوقی قضاوت آنلاین ممنوع است. برای هماهنگی قبلی می توانید از بخش تماس با ما استفاده نمایید.

     12. ارسال هرگونه لینک، نظرات اسپم به همراه سئوال و یا در بخش امضاء و … ممنوع است.

     13. قبل از ارسال مطلب در قسمت انتهایی ویرایشگر گزینه «من را از پاسخ های آینده از طریق رایانامه آگاه کنید» را انتخاب تا اگر پاسخ یا نقدی به مطلب شما داده شد، مطلع شوید.

     14. تنها زمانی اقدام به ارسال مطلب نمایید که از تکمیل بودن آن اطمینان دارید.

     15.مدت زمان ویرایش مطلب ارسالی 5 دقیقه پس از انتشار است و پس از این زمان دیگر قادر به ویرایش آن نخواهیدبود ولی با این وجود می‌توانید درخواست آن را از طریق « فرم تماس با ما» از سرپرست کل بخواهید.

     16. مسئولیت تمامی فایل‌ها، تصاویر و … که توسط اعضای انجمن رد و بدل می شوند بر عهده ارسال کننده است و انجمن و سایت قضاوت آنلاین در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در صحت کارکرد و ویروسی نبودن آنها و … ندارد به همین جهت توصیه اکید می‌شود پس از دریافت فایل‌ها و … آنها را توسط نرم افزارهای ویروس اسکن نمایید.

     17. ممکن است برخی مطالب ارسالی به انجمن‌ها بر حسب اهمیت در کانال تلگرامی قضاوت‌آنلاین نیز منتشرشود.

     18. مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین انجمن نیست.

     19. ارسال مطب به منزله موافقت با شرایط بیان شده بوده و عدم رعایت آن موجب لغو اشتراک کاربر است.

     امتیاز شما به مطلب

     جستجوگر انجمن‌های مشاوره حقوقی
   نمایش 1 پاسخ رشته ها
   • برای پاسخگویی وارد انجمن شوید.