خانه » راهنمای سایت

راهنمای سایت

به نام جهاندار دادگر که برای بشر دادگری را وعده داده است  

راهنمای استفاده از محتوای سایت قضات آنلاین، دسترسی به موضوعات هر دسته، نحوه جستجو مطالب، دانلود انواع فایل‌ها و به اشتراک گذاری آنها در بخش‌های زیر قابل دسترس بوده که برای استفاده از هر قسمت، کافی است روی عنوان آن‌ها کلیک نمایید. ضمناً کلمه یا عبارت لینک‌دار در داخل پست‌ها که کاربر با کلیک روی آن به یک مطلب داخل سایت یا خارج از آن هدایت می‌شود، با رنگ نارنجی از دیگر مطالب متمایز شده‌است.

الف: راهنمای محتوی سایت

پست توضیحی در خصوص نحوه تهیه مطالب سایت که مشخص می کند آیا مطالب سایت برگرفته از سایت های دیگر است یا این که سایت خود به تولید محتوی می پردازد.

ب: راهنمای دسته بندی موضوعی مطالب و نحوه استفاده آن‌ها

راهنمایی برای استفاده بهتر کاربران از بخش های متنوع سایت و هادی آنان در چگونگی استفاده مؤثر از دسته بندی ها و موضوعات بخش های مختلف هر دسته از سایت است.

ج- راهنمای جستجو در سایت

دسترسی به مطالب مورد نظر در سایت، مستلزم آگاهی از نقاط ضعف و قوت جستجوگر در هر سایت و آشنایی با پارامترهای جستجو می باشد که در این بخش فراهم شد.

د-راهنماي دانلود فايل ها

راهنمای کاربران برای نحوه مشاهده آنلاین انواع فایل های متنی و چند رسانه ای و نیز نحوه دانلود آن در سیستم خود.

هـ-راهنماي به اشتراک گذاري مطالب

عبارت فارسی در عنوان پست ها سبب طولانی شدن آدرس آنها می‌شود و نیز برخی از عناوین انگلیسی پست‌ها هم شاید کوتاه نباشد که این امر به اشتراک گذاری مطالب را دشوار می‌کند، به همین جهت «لینک کوتاه مطلب» در انتهای هر پست سایت قرارداده‌شد که می توانید با استفاده از آن اقدام به اشترک گذاری مطالب نماید.

و- راهنمای مشاوره حقوقی و قضایی در قضاوت آنلاین

پیشنهاد می شود به منظور نمایش یهتر محتوی سایت، از آخرین نسخه مرورگر کروم و در صورت عدم دستری به آن، مرورگر موزیلا فایرفاکس (به همراه نصب پلاگین‌های لازم به ویژه برای پخش فایل‌های صوتی یا فایل‌های ویدویی) استفاده نمایید.

منبع: قضاوت آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *