راهنماي دانلود فايل ها

راهنماي دانلود فايل های متنی، چند رسانه ای و نرم افزارها در قضاوت آنلاین

از آنجایی که نمايش آنلاين فايل هاي word ، HTML، HTM ، PDF و Audio و Video در سايت قضاوت آنلاین فعال است. شما مي توانيد در ابتداء بخش هايي از فايل را مشاهده کرده تا در صورت تمایل آن را دانلود نماييد. برای دانلود نیز می توانید به کیفیت زیر اقدام نمایید:

الف- فایل های متنی

براي دانلود فایل هایی با فرمت htm یا html مانند کتاب های حقوق مدنی دکتر سید حسن امامی و یا کتاب های آیین دادرسی کیفری دکتر محمود آخوندی اصول یا فایل های PDF مانند ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، چون سایت از قابلیت نمایش آنلاين Google doc استفاده می کند،کافی است روی نوشتهمشاهده آنلاين که در قسمت پایانی پست مربوطه قرار دارد کلیک کرده و سپس در صفحه بازشده، کليدهاي ترکيبي Ctrl+S را بطور همزمان بفشارید تا پنجره ذخيره Save as باز شود و آنگاه با تعيين نام دلخواه براي فایل، روي دکمه Save کليک نماييد تا فایل مستقیماً در سیستم شما ذخیره شود. ضمناً اگر با نام کاربري خود وارد گوگل شده باشيد، قابليت پرينت هم در صفحه فوق به شما ارائه می شود.

ب-فایل های چند رسانه ای

برای دانلود فایل‌های صوتی و ویدیویی از برنامه‌های مدیریت دانلود ترجیحاً Internet Download Manager استفاده نمایید. در صورت نصب این برنامه روی سیستم، به مجرد کلیک روی دکمه پخش فایل، برنامه فوق فراخوانده شده و پنجره دانلود آن به صورت Pop-up ظاهر می‌شود و شما می‌توانید با کلیک روی دکمه Start Download فایل را به راحتی دانلود نمایید. همچنین اگر روی لینک مستقیم دانلود فایل کلیک نمایید، مشابه عمل فوق صورت خواهدگرفت اما در صورتی که سیستم شما فاقد برنامه‌های فوق باشد، با کلیک روی لینک مستقیمم دانلود، به کمک مرورگر نصب شده در سیستم اقدام به دانلود آن نمایید. توجه داشته باشید که گاهی اوفات، در صورت بروز مشکل در دانلود فايل‌ها، می‌توانید به آخر لينک دانلود فايل، يک علامت سوال ? قرار دهيد تا فايل به راحتي دانلود شود.

اگر در پستی پخش مستقیم فایل ویدیویی از سایت آپارات صورت می گیرد و برنامه مدیریت دانلود روی دستگاه شما نصب نباشد، می توانید به یکی از دو شیوه زیر اقدام به دانلود فایل کنید:

اول- کلید پخش را بزنید و سپس روی آیکون چرخ دنده و بعد از آن روی منوی دانلود کلیک کنید.

دوم- در حالی که ویدیو در حال شخش است، روی آن راست کلیک کرده و گزینه Copy Video Address را انتخاب و در مرورگر دستگاه خود کپی و کلید Enter را بزنید و در نهایت روی دکمه Save ass کلیک کنید و یا این که از کلیدهای ترکیبی Crtl+S برای ذخیره ویدیو استفاده کنید.

ج- نرم افزارها

برای دانلود هر نرم افزار کافی روی لینک دانلود مستقیم آن کلیک نماید. جزیئات دانلود به کیفتی است که در قسمت ب بیان شد.

توجه! در صورت وجود مشکل در دانلود هر یک از فایل‌ها، مراتب در بخش «دیدگاه» پست مربوطه اعلام تا در اسرع وقت رفع شود.

4/5 = (2 امتیاز)
آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران