تازه های سایت
خانه » ثبت درخواست

ثبت درخواست

کاربر گرامی

ارسال هرگونه تقاضای خدمات حقوقی و قضایی قضاوت آنلاین شامل تنظیم اوراق قضایی، طرح پرسش حقوقی و اخذ مشاوره خصوصی از وکلای پایه یک دادگستری سایت، پذیرش وکالت در دعاوی توسط آنان و همچنین درخواست‌ پشتیبانی نیازمند ثبت نام در سایت و ورود به ناحیه کاربری است. اگر تاکنون در سایت ثبت نام ننمودید، می‌توانید از طریق فرم ثبت نام در سمت راست صفحه اقدام نموده تا فرم درخواست برای شما بازشود. توجه داشته باشید که نام و نام خانوادگی خود را به انگلیسی یا فونگلیش وارد نمایید، در غیراین‌صورت با خطای «نمی توان کاربری بدون نام ورود ایجاد کرد» مواجه خواهیدشد.

هرگاه از سایت خارج شده و بخواهید در مراحل بعد اقدام به ثبت درخواست نمایید، امکان استفاده از فرم سمت راست ممکن نخواهدبود، بلکه باید ابتداء از بخش ورود به سایت، به کاربری خود وارده شده و متعاقب آن با تازه‌سازی صفحه جاری یا کلیک روی ثبت درخواست اقدام نمایید تا فرم درخواست برای شما بازشود.

کاربرانی که قبل از تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ در سایت ثبت نام نموده‌اند، باید از اینجا تقاضای تغییر نقش کاربری خود از «مشترک» به «کاربر مورد پشتیبانی» را از مدیر سایت درخواست تا نسبت به آن اقدام شود، تنها در این‌صورت قادر به ثبت درخواست خواهندشد.

[ticket-submit]