امکانات سایت

امکانات وب سایت قضاوت آنلاین در حال حاضر شامل موارد زیر است.

انجمن مشاوره حقوقی

با مراجعه به انجمن سایت می توانید سوالات حقوقی خود را طرح و پاسخ آن را دریافت کنید. همچنین می توانید  هر نوع دیدگاهی حقوقی خود را نسبت به موضوعات سایت و یا هریک از موضوعات مطروح در انجمن ها مطرح و با دیگر کاربران به تبادل نظر بپردازید.

کانال تلگرام

با پیوستن به کانال تلگرام قضاوت آنلاین، علاوه آگاهی از خلاصه‌ مطالب منتشره در وب سایت، سایر مطالبی که صرفاٌ به صورت اختصاصی در کانال منتشر می شود را هم دریافت کنید.

نوتیفکیشن

نوتیفیکیشن راهی بسیار ساده برای دریافت جدیدترین مطالب منتشره در سایت است. برای این منظور کافی است روی زنگ اخبار قرمز رنگ در سمت چپ صفحه نمایش دستگاه خود کلیک کنید و متعاقب آن، عضویت را تأیید نمایید تا به جمع سایر اعضاء ما بپیوندید. به این طریق شما اولین نفری خواهیدبود که مطالب جدید را دریافت می کنید. مطالب دریافتی از این طریق شامل باکس کوچکی در سمت راست دستگاه شما به همراه عنوان مطلب جدید و لینک متناظر با‌ آن خواهدبود که با کلیک روی آن به صفحه مطلب در سایت هدایت خواهید شد.

RSS سایت و انجمن

RSS مخفف Rich Site Summary به معني ” چکيده سايت ” يا ” مختصر و مفيد سايت ” است و به شما امکان مي‌دهد تا از آخرين خبرها و عناوين سايت و يا وبلاگهاي مورد علاقه خود با خبر باشيد، بدون آنکه نيازي داشته باشيد به آنها سر بزنيد. برای مشاهده RSS باید از RSS Reader  که يک نرم‌افزار RSSخوان الکترونيکي است و یا از قابلیت مرورگرهاي اينترنتي که به سيستم RSSخواني الکترونيکي مجهز شده‌اند، ، استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه ایملی سایت، جدیدترین مطالب را در ایمیل خود دریافت خواهیدکرد. عضویت شامل دو مرحله است. ابتداء با کلیک در اینجا ایمیل خود را وارد کنید. سپس چند لجظه بعد به صندوق ایمیل خود مراجعه‌کرده، روی لینک تأیید عضویت ارسال شده، کلیک کنید. ایمیل دریافتی شامل عنوان و خلاصه مطلب جدید به همراه لینک ارجاع به مطلب در سایت می باشد. ما متعهد می‌باشیم که از ایمیل‌های کاربران صرفاً برای خبرنامه استفاده شود.

برتری عضویت در یکی از سه امکان فوق آن است که می‌توانید ضمن اطلاع از جدیدترین مطالب سایت، با مشاهده عنوان مطلب جدید و خلاصه آن، در صورت تمایل به سایت مراجعه کنید. به این طریق در ترافیک شما صرفه جویی خواهدشد.

امتیاز شما به مطلب
آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران