تبلیغات هدفمند
تبلیغات هدفمند

راهنمای تبلیغات در قضاوت آنلاین

یکی از شعارهای مهم در بازاریابی فروش این است که «تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری هوشمندانه است» و بر همین اساس  عنوان می شود، از علل پشرفت خارجی‌ها، تبلیغات است و این امر تا بدان حد واجد اهمیت است که اگر یک تاجر خارجی ماهی ۱۰۰۰.۰۰۰ ریال درآمد مازاد داشته باشند، ترجیح می دهند تا مبلغ ۹۵۰.۰۰۰ ریال آن را صرف تبلیغات نمایند و تنها مبلغ ۵۰.۰۰۰ ریال را س انداز کند.

در بازاریابی فروش به شیوه سنتی – که رفته رفته در حال منسوخ شدن است –  صاحب کالا و خدمات می بایست با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی بدنبال مشتری بگردد تا بتواند کالا و خدمات خود را بفروشد، اما در عصر اطلاعات، به مدد اینترنت و گجت های همراه، این مشتریان هستند که به دنبال کالا یا خدمات می گردند، مشروط به این که عرضه کننده بتواند بدرستی محصولات خود را بدرستی در معرض نمایش آنان قرار دهید و این جاست که نقش تبلیغات نوین برجسته می شود.

«قضاوت آنلاین» با رویکرد تجاری فعالیت را آغاز ننمود اما هزینه های خرید دامنه، اجاره سالانه هاست های اصلی و دانلود، دستمزد حق‌التحریر، عوامل فنی که گاه به ما یاری می‌رسانند، باید از جایی تأمین شوند و ما نیز مثل همه نشریات آنلاین و کاغذی دیگر، پذیرش آگهی را جزئی از کار رسانه ای خود می‌دانیم و به همین سبب است که وقتی از آگهی و پذیرش تبلیغ در «قضاوت آنلاین» سخن می گوییم، هدف در‌آمد زایی برای مدیر و عوامل آن نیست بلکه صرفاً فراهم آوردن بستر لازم برای توسعه محتوایی سایت در آینده است.

قضاوت آنلاین محلی است که به شما اجازه انتخاب تنوعی از تبلیغات برای نمایش کالا و خدمات خود به دیگران را می دهد. شما می توانید تبلیغات خود را در جایگاه های «متنی، بنری و رپورتاژ» به ما سفارش دهید.

انواع تبلیغات در سایت و انجمن های حقوقی قضاوت آنلاین

الف- تبلیغ متنی

تبلیغ متنی در در قالب نوشته در بخش کناری (سایدبار) سایت و داخل محتوای پست به صورت متن ترکیبی از کلیدواژه های اصلی و هدف خواهد بود که سبب می شود تا هم لینک فالو دریافت کنید که از نظر سئو برای شما ارزشمند است و هم بازدیدکننده‌های زیادی به سایت شما سرازیر شوند.

هزینه انتشار تبلیغ متنی با حداکثر ۳۵ کارکتر برای بخش سایدبار هر ماه ۵۰ هزار تومان و برای داخل هر پست با حداکثر یک سطر، مبلغ ۷۰ هزار تومان

پیشنهاد می شود که اگر قصد ارتقاء جایگاه خود با کلیدواژه ای خاص در رتبه موتور جستجوی گوگل را دارید، از این نوع تبلیغات بهره ببرید.

ب- تبلیغ بنری

معرفی کسب و کار شما می تواند در قالب بنرهای ثابت و متحرک در جایگاه نواحی کناری «قضاوت آنلاین»، زیر منوی اصلی که کاملاً جلوی دید هر بازدیدکننده قرار می گیرد، انتهای پست ها و همچنین به صورت همسان در بعد از باکس معرفی نویسنده قرار می گیرد که در حال حاضر در پست های سایت می توانید مشاهده کنید. این نوع تبلیغ برای افزایش کلیک کاربران و دریافت ورودی به سایت و همچنین برندینگ و افزایش CRT سایت بسیار مناسب است.

هزینه نمایش در بخش هدر سایت:

اندازه ۵۷۰ در ۷۰ برای هر ماه ۳۵۰ هزار تومان

اندازه ۷۰۰ در ۱۰۰ برای هر ماه ۵۰۰هزار تومان

هزینه نمایش در ذیل هر پست:

اندازه  ۴۸۶ در ۶۰ برای هر ماه ۳۰۰ هزار تومان

اندازه ۷۲۸ در ۹۰ برای هر ماه ۴۰۰ هزار تومان

هزینه نمایش در بخش سایدبار:

بر جسب تفاوت در اندازه های زیر هر ماه از ۳۵۰ الی ۵۰۰ هزار تومان متغییر است.

۱۲۰ در ۶۰

۱۲۰ در ۹۰

۱۲۵ در ۱۲۵

۲۴۰ در ۱۲۰

۲۵۰ در ۲۵۰

۳۰۰ در ۲۵۰

۶۰۰ در ۱۲۰

۶۰۰ در ۱۶۰

۶۰۰ در ۳۰۰

ج- تبلیغ رپورتاژ آگهی

در بازاریابی اینترنتی، رپورتاژ (رپرتاژ) یک شکل چاپی مخصوصی است که شرکت یا سازمانی برای بازاریابی و انتقال پیام برند و محصولات خود به‌ صورت بی‌ طرف برای آن هزینه می‌کند. صاحب تبلیغ، برای فضای مورد نیاز جهت ارائه محتوای متن محور به مخاطب موردنظر نهایی، هزینه‌ای را به مجله، روزنامه یا وب سایت پرداخت می‌کند. رپورتاژ آگهی را به معنای یک گزارش که مخاطب را به یک برند خاص جذب می کنند، نیز تعریف کرده اند. بنابراین، رپورتاژ سایت یا رپورتاژ آگهی، یک خبر تبلیغاتی است که در سایت های خبری منتشر می شود و در متن خبر چند کلمه کلیدی به وب سایت تبلیغ دهنده لینک فالو می شود.

رپورتاژ آگهی در «قضاوت آنلاین» به صورت یک پست منتشر می‌شود که به صورت گسترده‌ای توسط خوانندگان سایت رویت و مطالعه می‌گردد. صاحب تبلیغ  می تواند محتوای آن را تهیه که حاوی توصیف کالا و خدمات به همراه تصاویر مربوطه است. به این ترتیب، شما می توانید یک پست اختصاصی مربوط به کسب و کار خود را به همراه متن و تصویر و بنز برای مدت زمانی معین در «قضاوت آنلاین» آنلاین قرار دهید و از سئوی سایت ما استفاده نمایید که از امکان دریافت بک لینک رایگان بصورت فالو در محتوای پست نیز برخوردار خواهید بود.

از آنجایی که تبلیغات خشک و بی‌روح فاقد کارایی لازم بوده، در نتیجه شما برای افزایش کارایی تبلیغات خود باید سعی کنید هوشمندانه و نرم تبلیغ کنید و رپورتاژ آگهی همان نوع تبلیغی است که بدان نیاز دارید که در روند افزایش سئو سایت شما نیز بسیار مؤثر خواهد بود.

✓ رپورتاژ آگهی‌ در «قضاوت آنلاین» برای همه مشترکان فید، خبرنامه ایمیلی و نوتیفیکیشن فرستاده می‌شوند و در توییتر هم بازنشر می‌گردد.

✓ بعد از اتمام مدت انتشار آگهی توافق شده و عدم تمدید آن، رپورتاژ آگهی قبلی با پست جدید جایگزین خواهد شد.

✓ هزینه انتشار سالیانه هر رپورتاژ ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان و دائم ۲.۵۰۰.۰۰۰  تومان می باشد.

شرایط عمومی:

✓ آگهی‌‌هایی که ناقض قوانین کشور باشند، پذیرفته نخواهد شد و قبول تبلیغات مربوط به امور پزشکی، دارویی و کالاهای بهداشتی مستلزم ارائه مجوز تبلیغ از نظام پزشکی است.

✓ آگهی‌ها در «قضاوت آنلاین» در دستگاه های هوشمند به صورت واکنشگرا نمایش داده می شوند.

✓ آگهی‌ها برای گوگل و موتورهای جستجو بهینه سازی می شوند.

✓ «قضاوت آنلاین» مانند دیگر نشریه های آنلاین یا کاغذی دیگر، راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها ندارد، در نتیجه هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده و خرید استفاده از محصولات تبلیغ شده ندارد.

✓ تخفیف هزینه فقط در موارد خاص نظیر سفارش آگهی به مدت سه ماه و بیشتر و یا درخواست آگهی با تعداد زیاد ممکن است.

✓ قبل از هماهنگی با ما و اعلام موافقت با درخواست شما، هیچ مبلغی را واریز نکنید.

✓ «قضاوت آنلاین» در رد یا قبول آگهی‌ها مختار است.

مراحل ثبت:

برای ثبت آگهی در وب سایت «قضاوت آنلاین» ابتداء به بخش تماس با ما وارد شده و درخواست، توضیح آگهی و فایل های لازم را برای ما ارسال کنید. تقاضای شما بررسی و در صورت نبود مشکل، تعرفه دقیق و شماره حساب واریزی وجوه به شما ایمیل خواهد شد. با پرداخت هزینه از سوی شما، نسبت به درج آگهی اقدام خواهد شد.

✓ در مورد بنرها و آگهی‌های متنی معمولاً ظرف ۲۴ ساعت بعد از واریز مبلغ اقدام به انتشار می شود اما در مورد رپورتاژ آگهی‌ها چند روز بعد از واریز صورت خواهد گرفت. در هر حال مبداء احتساب، روز انتشار است.

برای ثبت آگهی در کانال تلگرامی قضاوت آنلاین درخواست و اطلاعات را از طریق تماس با مدیر کانال ارسال نمایید.

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (5 رأی, میانگین: 4٫80 از5)
Loading...
آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید