تبلیغات هدفمند
تبلیغات هدفمند

راهنمای تبلیغات در قضاوت آنلاین

یکی از شعارهای مهم در بازاریابی فروش این است که «تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری هوشمندانه است» و بر همین اساس  عنوان می شود، از علل پیشرفت خارجی‌ها، تبلیغات است و این امر تا بدان حد واجد اهمیت است که اگر یک تاجر خارجی ماهی ۱۰۰۰.۰۰۰ ریال درآمد مازاد داشته باشند، ترجیح می دهند تا مبلغ ۹۵۰.۰۰۰ ریال آن را صرف تبلیغات نمایند و تنها مبلغ ۵۰.۰۰۰ ریال را پس انداز کند.

در بازاریابی فروش به شیوه سنتی – که رفته رفته در حال منسوخ شدن است –  صاحب کالا و خدمات می بایست با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی بدنبال مشتری بگردد تا بتواند کالا و خدمات خود را بفروشد، اما در عصر اطلاعات، به مدد اینترنت و گجت های همراه، این مشتریان هستند که به دنبال کالا یا خدمات می گردند، مشروط به این که عرضه کننده بتواند بدرستی محصولات خود را بدرستی در معرض نمایش آنان قرار دهید و این جاست که نقش تبلیغات نوین برجسته می شود.

«قضاوت آنلاین» با رویکرد تجاری فعالیت را آغاز ننمود اما هزینه های خرید دامنه، اجاره سالانه هاست های اصلی و دانلود، دستمزد حق‌التحریر، عوامل فنی که گاه به ما یاری می‌رسانند، باید از جایی تأمین شوند و ما نیز مثل همه نشریات آنلاین و کاغذی دیگر، پذیرش آگهی را جزئی از کار رسانه ای خود می‌دانیم و به همین سبب است که وقتی از آگهی و پذیرش تبلیغ در قضاوت آنلاین سخن می گوییم، هدف در‌آمد زایی برای مدیر و عوامل آن نیست بلکه صرفاً فراهم آوردن بستر لازم برای توسعه محتوایی سایت در آینده است.

قضاوت آنلاین محلی است که به شما اجازه انتخاب تنوعی از تبلیغات برای نمایش کالا و خدمات خود به دیگران را می دهد. شما می توانید تبلیغات خود را در جایگاه های «متنی، بنری و رپورتاژ» به ما سفارش دهید.

تبلیغات در سایت و انجمن قضاوت آنلاین

الف- تبلیغ متنی

تبلیغ متنی در قالب نوشته در بخش کناری (سایدبار) سایت و داخل محتوای پست به صورت متن ترکیبی از کلیدواژه های اصلی و هدف خواهد بود که سبب می شود تا هم لینک فالو دریافت کنید که از نظر سئو برای شما ارزشمند است و هم بازدیدکننده‌های زیادی به سایت شما سرازیر شوند.

ب- تبلیغ بنری

معرفی کسب و کار شما می تواند در قالب بنرهای ثابت و متحرک در جایگاه نواحی کناری قضاوت آنلاین، زیر منوی اصلی که کاملاً جلوی دید هر بازدیدکننده قرار می گیرد، انتهای پست ها و همچنین به صورت همسان در بعد از باکس معرفی نویسنده قرار می گیرد که در حال حاضر در پست های سایت می توانید مشاهده کنید. این نوع تبلیغ برای افزایش کلیک کاربران و دریافت ورودی به سایت و همچنین برندینگ و افزایش CRT سایت بسیار مناسب است.

ج- تبلیغ رپورتاژ آگهی

در بازاریابی اینترنتی، رپورتاژ (رپرتاژ) یک شکل چاپی مخصوصی است که شرکت یا سازمانی برای بازاریابی و انتقال پیام برند و محصولات خود به‌ صورت بی‌ طرف برای آن هزینه می‌کند. صاحب تبلیغ، برای فضای مورد نیاز جهت ارائه محتوای متن محور به مخاطب موردنظر نهایی، هزینه‌ای را به مجله، روزنامه یا وب سایت پرداخت می‌کند. رپورتاژ آگهی را به معنای یک گزارش که مخاطب را به یک برند خاص جذب می کنند، نیز تعریف کرده اند. بنابراین، رپورتاژ سایت یا رپورتاژ آگهی، یک خبر تبلیغاتی است که در سایت های خبری منتشر می شود و در متن خبر چند کلمه کلیدی به وب سایت تبلیغ دهنده لینک فالو می شود.

رپورتاژ آگهی در قضاوت آنلاین به صورت یک پست منتشر می‌شود که به صورت گسترده‌ای توسط خوانندگان سایت رویت و مطالعه می‌گردد. صاحب تبلیغ  می تواند محتوای آن را تهیه که حاوی توصیف کالا و خدمات به همراه تصاویر مربوطه است. به این ترتیب، شما می توانید یک پست اختصاصی مربوط به کسب و کار خود را به همراه متن و تصویر و بنز برای مدت زمانی معین در قضاوت آنلاین آنلاین قرار دهید و از سئوی سایت ما استفاده نمایید که از امکان دریافت بک لینک رایگان بصورت فالو در محتوای پست نیز برخوردار خواهید بود.

از آنجایی که تبلیغات خشک و بی‌روح فاقد کارایی لازم بوده، در نتیجه شما برای افزایش کارایی تبلیغات خود باید سعی کنید هوشمندانه و نرم تبلیغ کنید و رپورتاژ آگهی همان نوع تبلیغی است که بدان نیاز دارید که در روند افزایش سئو سایت شما نیز بسیار مؤثر خواهد بود.

ثبت درخواست

برای ارسال تقاضا و آگهی از طریق سامانه گفتگوی آنلاین در قسمت پایین سمت راست سایت و انجمن اقدام نمایید.

سامانه تایپ و ارسال پیام گفتگوی قضاوت آنلاین

روی ابزارک گفتگوی آنلاین کلیک کنید تا بخش سامانه گفتگوی آنلاین باز شود.

سامانه تایپ و ارسال پیام گفتگوی قضاوت آنلاین

اطلاعات تماس را وارد کنید و از قسمت تعیین مخاطب، «تبلیغات و رپرتاژ آگهی» را انتخاب نمایید.

با کلیک روی دکمه شروع ، درخواست را تایپ و ارسال کنید.

درخواست های رسیده بررسی و از طریق سامانه فوق اعلام نظر میگردد.

4.8/5 = (6 امتیاز)

لینک کوتاه مطلب: https://www.ghazavatonline.com/?p=92


منبع: قضاوت آنلاین؛ پایگاه آموزش حقوق در قالب متن، صوت ، ویدیو، نرم افزار و خدمات مشاوره و وکالت


آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

در باره مدیر

لوگوی قضاوت آنلاین
تلاش اعضای هیأت تحریریه قضاوت آنلاین بر آن است تا وب سایتی برای آموزش حقوق کاربردی، پاسخگویی به پرسش‌های حقوقی در «انجمن‌های مشاوره حقوقی» و مطالب خواندنی دیگر فراهم‌ گردد.
مطالب بیشتر از من | وب سایت
مشاوره حقوقی رایگان در انجمن

۲ دیدگاهها

  1. Avatar photo

    عالي عالي بود